• Dailės studijos
  • Vasaros stovyklos
  • Tapyba ant šilko, Dekupažas
  • Porceliano, stiklo tapyba
  • Aksesuarų gamyba
  • Vilnos vėlimas ir dekoravimas
  • Gimtadienių šventimas ir kt.

Nežinote kaip smagiai ir kūrybingai praleisti rudens atostogas?

Kviečiame pasinerti į kūrybinę rudens stovyklą -

pusiaudieniai su dailininku 

Spalio 28 - lapkričio 1 dienomis 
 
"Jaunasis dailininkas" 7-14m. vaikams 

3142

Stovyklautojų amžius: 7-14 m.
Vieta: dailės studija "Išmok svajoti"
Adresas: Savanorių pr.1, Kaunas
Stovyklautojų skaičius grupėje: iki 10 vaikų
Stovyklos trukmė: 5 dienos, darbo dienomis nuo 10.00 iki 14.00 val.
Stovyklos kaina: 60 EUR  (į kainą įskaičiuotos visos dailės priemonės naudojamos veikloje, bilietai ir išvykos į muziejus). Avansas - 20 EUR.

Dienos programa:

10.00-10.15  Atvykimas. Pokalbiai, dienos temos pristatymas, veiklos aptarimas.
10.15-11.15   Išvyka į muziejų, gamtą, eskizavimas, priklausomai nuo tos dienos temos.
11.15-11.30   Arbatos pertraukėlė, pasiruošimas darbui.
11.45-14.00  Kūrybinė veikla, jos aptarimas.
14.00            Atsisveikiname iki kitos dienos.

 

Kūrybinės veiklos aprašymas: (dienų eiliškumas gali keistis, priklausomai nuo oro sąlygų)

Diena, skirta tapybai. Dailės vadovė supažindins su garsiausių menininkų (H.Matiso, Van Gogo, P.Gogeno, P.Sezano, K.Mone, K.Čiurlionio ir kt.) darbais, aptars skirtingus meno stilius. Dienos tema - kūrybinis darbas, pasitelkiant aptartų menininkų tapybą. Darbo priemonės: kartonas, akriliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta akvarelei. Dailės vadovė papasakos apie akvarelės liejimo galimybes, supažindins su žymių akvarelistų darbais, parodys akvarelės liejimo technikas ir atskleis įdomių "gudrybių" kaip išgauti nepakartojamus efektus. Dienos tema - "Paukščių ir gyvūnų pasaulyje". Eisime į Tado Įvanausko zoologijos muziejų, eskizuosimės pasirinktus eksponatus. Grįžus į studiją aptarsime eskizus, bandysime atkurti matytus paukščius ir gyvūnus akvarelės pagalba. Darbo priemonės: akvarelinis popierius, akvareliniai dažai, teptukai.

Diena, skirta grafikai.  Dailės vadovė papasakos kas tai yra grafika, supažindins su technikomis, aptars grafikos dailininkų darbus. Šios dienos tema -  "Rudens lapai". Stebėsime gamtą, ieškosime įdomių lapų, tyrinėsime augalus, eskizuosimės. Grįžę į studiją aptarsime eskizus, kursime nepaprastus grafikos darbus, monotipijas. Darbo priemonės: tušas, plunksnelės, teptukai, geliniai rašikliai. Susipažinsime su gatvės menu. Užsuksime į svečius pas dailininką Vytenį "Kiemo galerijoje", susipažinsime su ten eksponuojamais darbais. 

Diena, skirta pastelei. Dailės vadovė supažindins su pastelės piešimo būdais, aptars menininkų darbus. Dienos tema - M. K. Čiurlionis.  Eisime M.K.Čiurlionio muziejų, susipažinsime su jo kūryba, aptarsime paveikslų siužetus, spalvų ir atspalvių derinius, stilių. Grįžę į studiją kursime darbą simbolistine tema. Darbo priemonės: spalvotas pastelinis popierius, pastelė.

Diena, skirta angliai ir sangvinai, pastelei. Dailės vadovė papasakos apie piešimo anglimi ir sangvinu galimybes, supažindins su menininkų darbais. Dienos tema - Helovynas ("Velniai, raganos, kaukės). Eisime i Velnių muziejų, eskizuosimės patikusius eksponatus. Grįžus į studiją aptarsime eskizus, išrinksime geriausius ir bandysime atkurti matytus bruožus, charakterius, tipus. Darbo priemonės: spalvotas popierius, anglis, anglies pieštukai, sangvinas, pastelė.

Paskutinę dieną pasidarysime savo darbelių parodėlę ir iškilmingai pažymėsime stovyklos uždarymą. Vadovė kiekvieną dieną fotografijose įamžins vaikus kūrybos procese.

Su savimi turėti: gerą nuotaiką!

 

Rudens stovyklos vadovė: dailininkė Neringa Kisielienė (darbo su vaikais patirtis, kūrybinės idėjos, individualus darbas su kiekvienu vaiku, stengiantis supažindinti su meno pasauliu, lavinti jų mintis ir fantaziją, atskleidžiant kiekvieno individualumą ir kūrybinius sugebėjimus).

Vietų rezervavimas tel.: 869962600 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Vietų skaičius ribotas (priimame iki 10 vaikų). Registruojantis broliams ir seserims taikoma 10% nuolaida.